Apie mus

Lubiniaisviestuvai.lt – tai elektroninė parduotuvė prekiaujanti moderniais, stilingais ir naujausias tendencijas nuolatos besivejančiais lubiniais šviestuvais. Nuolat atnaujinamas prekių asortimentas tenkins kiekvieno skonį. Mūsų šviestuvai namuose skleidžia ne tik šviesą, bet ir jaukumą.

Mūsų siūlomi šviestuvai yra išskirtiniai savo konstrukcija, o bet kuri šviestuvo dalis yra lengvai pakeičiama nauja. Garantiniu laikotarpiu, reikalui esant, naujas dalis pakeičiame nemokamai, o pasibaigus garantijai atskiras šviestuvo dalis galima įsigyti susisiekus privačiai. Taip pat, beveik visi mūsų šviestuvai yra valdomi nuotoliniu būdu, o prie vieno nuotolinio valdymo pultelio galima priporuoti net iki 4 šviestuvų!

Siekdami užtikrinti klientų pasitikėjimą taikome išskirtinę atsiskaitymo tvarką: užsakymo metu sumokama tik pusė sumos, likusi dalis mokama kurjeriui pristatymo metu. Daugiau informacijos galite rasti  atsiskaitymo už prekes dalimis puslapyje (spausti čia)

Dauguma mūsų parduodamų prekių yra sandėlyje, todėl šviestuvai pasieks Jūsų namus vos per kelias dienas! Detalesnę informaciją galite rasti mūsų terminų ir sąlygų puslapyje (spausti čia)


Elektroninę parduotuvę valdo UAB "IT verslo grupė"
Įmonės kodas: 304694411
Banko sąskaita: LT094010051004074719
Įmonės adresas: Partizanų g. 61-806, LT-49282 Kaunas

Įmonės ir el. parduotuvės darbo laikas: I-VII 10:00 - 20:00
Mūsų šviestuvus gyvai apžiūrėti galite Vilniuje ir Radviliškyje

Mūsų el. pašto adresas info@lubiniaisviestuvai.lt
Mūsų tel. +370 622 22460