Lubinių šviestuvų rūšys

LUBINIAI ŠVIESTUVAI 

Tinkamai parinktas apšvietimas prisideda prie jūsų namų atmosferos kūrimo. Manoma, jog namų interjeras gali net nesulaukti pelnyto dėmesio, jei namuose nebus parūpintas tinkamas apšvietimas. Visai nesvarbu, ar jūsų namai kompaktiški, ar erdvūs, tinkami lubiniai šviestuvai gali padėti apšviesti erdves, neišnaudojant jokio grindų ploto. Šie šviestuvai jau kurį laiką nebėra naudojami siekiant įprasto apšvietimo. Ir nors paprasčiausi šviestuvai paskandins namus šviesoje, jūsų interjeras nusipelno unikalesnio prisilietimo.  

VISKAS KĄ REIKIA ŽINOTI APIE LUBINIUS ŠVIESTUVUS 

Dėl rinkoje esančio plataus asortimento daugeliui išsirinkti apšvietimą – sunki užduotis. Todėl apibendrintai dalinamės keliais populiariausiais lubinių šviestuvų tipais. 

  • Sietynas. Šiuolaikiškus namus, prašmatnius biurus ir net viešbučius puošia nuostabūs sietynai. Nors vis dar galite rasti nesenstančių klasikinių dizainų, kurie pasižymi neabejotinu senoviniu žavesiu, šiuolaikiniai sietynai siūlo daugybę pažangiausių dizaino ir apšvietimo galimybių. Jie idealiai tinka didelėms svetainėms ir valgomiesiems bei gali suteikti klasikinio ir elegantiško atspalvio bet kuriai vidaus erdvei. Nuo tradicinių iki įmantrių ir nuo minimalistinių iki eksperimentinių dizainų – jūsų pasirinkimo galimybės yra begalinės. Stilingas, subtilus sietynas į namus gali atnešti net rafinuotą atmosferą. 
  • Nekrentantys į akį šviestuvai. Šio tipo šviestuvai montuojami ant lubų ir dažnai yra mažai iškilūs. Jie pritraukia minimalų dėmesį bei apšviečia nemažą plotą ir idealiai tinka namams su žemomis lubomis. Taip pat tai gali būti perspektyvus pasirinkimas, jei turite vaikų ar naminių gyvūnėlių, kurių dėmesį traukia pakabinami, žemi šviestuvai. Renkantis šį produktą galima rasti tiek tradicinių, tiek šiuolaikinių dizainų. Taip pat galite rinktis iš įvairių medžiagų, tokių kaip varis, stiklas ir plastikas. 
  • Pakabinami šviestuvai. Jie pakabinami naudojant laidą ar virvelę ir tai viena iš naujausių namų apšvietimo tendencijų. Panašiai kaip sietynas, šis šviestuvas kabo gan žemai. Pakabinamus šviestuvus galima įsigyti įvairių formų, dydžių ir medžiagų. Jie sukuria fokusuotą šviesos šaltinį, kuris gali būti toks ryškus ar blankus, kiek pageidaujama. Šie įrenginiai paprastai puikiai tinka tokioms vietoms kaip virtuvės salelė, pietų stalas ir kt. Dauguma jų erdvę aprūpina efektyviu apšvietimu ir suteikia vartotojui galimybių eksperimentuoti (reguliuojamas laido ar virvelės ilgis, galimybė didinti arba mažinti kabančių šviestuvų skaičių). 
  • Linijiniai šviestuvai. Tai yra populiarus pasirinkimas, kai norisi išryškinti paveikslą ar kitų namų įdomybių grožį. Jie kuria dekoratyvinę atmosferą ir puikiai tinka svetainėje bei koridoriuose. Šie įrenginiai plačiai naudojami viešbučiuose ir muziejuose. Dažniausiai jie yra siejami su 3W-9W lemputėmis ir dėl apšvietimo stiprumo stokos yra tinkami tik kaip akcentas.
  • Įleidžiami šviestuvai. Tokie šviestuvai paprastai įmontuojami į lubas. Kadangi šviesos šaltinio nematyti, šis šviestuvas tampa švelnesniu namų apšvietimo variantu. Jų šviesa gali būti tiek sukoncentruota tam tikrame taške, tiek išskleista platesniu spinduliu.

Namų erdvę galite puošti įvairiausiais šviestuvais: miegamajame galite naudoti įleidžiamus įrenginius, taip bus kuriama rami nuotaika, svetainėje galite kabinti sietyną, o jei norite sukurti romantišką atmosferą ar mąstote kaip apšviesti valgomąjį, daili pora pakabinamų lubinių šviestuvų bus tinkamiausias pasirinkimas. Svarbiausia išsiaiškinkite savo poreikius, apsvarstykite galimus variantus ir išsirinkite jums labiausiai patinkantį. 

  • Parašė: text_none_author
  • Publikuota: Lubiniai šviestuvai
  • Sukūrimo data: 2021-06-28
  • Paspaudimai: 457
  • Komentarai: 0

Palikti komentarą