Populiariausi apšvietimo sprendimai

Apšvietimo svarba

Kiekvienuose namuose svarbu pasirūpinti efektyviu ir jaukiu apšvietimu, kuris kurs smagią aplinką tiek skaitant knygą, tiek leidžiant laiką su šeima ir draugais.  


Šviestuvų įvairovė

Pakabinami šviestuvai yra klasika ir kol kas nesiruošia užleisti populiariausiųjų pozicijos. Šių modelių įvairovė labai plati, todėl juos labai paprasta pritaikyti prie bet kokio interjero arba paversti pagrindiniu kambario akcentu. Šiuo metu vieni madingiausių – modernaus vintažinio stiliaus šviestuvai stikliniais gaubtais. Gaubtus galima rinktis skaidrius arba maloniai gelsvo atspalvio, lygaus ar raštais dekoruoto stiklo. Taip pat neatsiliekanti tendencija yra lofto stiliaus atviri šviestuvai be stiklo ir bestikliai šviestuvų gaubtai. Prie jų kaip ir prie vintažinių šviestuvų labai tinka retro stiliaus lemputės. Jos puošia namus ir suteikia jaukumo net be gaubto. 


LED lemputės 

LED – ne tik lemputės, kurios tinka daugumai šviestuvų, jos yra ilgaamžiškesnės ir naudoja iki 80% mažiau energijos nei kaitrinės. Gaminami apšvietimo įrenginiai gali būti sudaryti ir iš šviesos diodų grandinės. Jų galima rasti pačių įvairiausių formų, kurios ir nustebins ir pritrauks dėmesį. Šviesos kokybei tokių šviestuvų forma nei kiek nekenkia. Jie turi visas LED lempučių savybes: naudoja mažiau energijos, greičiau įsižiebia ir užgęsta, dažnas junginėjimas nekenkia kaip kaitrinėms lemputėms, tarnauja priklausomai nuo kokybės (nuo 10 iki 20 metų). Taip pat nemažai LED šviestuvų šviesos srautą galima reguliuoti be atskiro reguliatoriaus. 


Išmanusis apšvietimas 

Kaip ir dauguma dalykų, apšvietimas šiais laikais taip pat gali būti išmanus. Tai dekoratyviniai lubiniai šviestuvai keičiantys spalvą į bet kurį iš 16 000 000 atspalvių bei jūsų asmeninė, pačių susikurta apšvietimo sistema visuose namuose ir net lauke. Tokią sistemą gali sudaryti iki 50 šviesos šaltinių: šviestuvų, lempų, LED juostų bei pulteliai, jungikliai ir judesio jutikliai, todėl tokį apšvietimą lengvai valdysite iš bet kurios vietos, sinchronizuosite su filmais, muzika, vaizdo žaidimais ar savo nuotaika. Išmani apšvietimo sistema sudaryta iš LED šviestuvų, lempų ir juostų, tad tai garantuos ir mažesnes elektros išlaidas, o namai kasdien galės atrodyti vis kitaip ir išvengsite ne tik rutinos, bet ir žiemos vakarais aplankančios melancholijos. Įsirengus pasirinktą apšvietimą namuose bus kur kas lengviau sulaukti pavasario saulės. 


  • Parašė: kotryna
  • Publikuota: Lubiniai šviestuvai
  • Sukūrimo data: 2021-06-29
  • Paspaudimai: 593
  • Komentarai: 0

Palikti komentarą